Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00
ОЗНАКИ КОПІЇ ОФІЦІЙНОГО ДОКУМЕНТУ, ЩО ПОСТАЧАЄ НВО «НОРМАТИВ»

Відповідно законодавства України, кожна виготовлена копія повинна бути точною копією оригінального тексту.

Ми технічно захищаємо документи. На кожному надрукованому документі є нанесений на її обкладинку ідентифікаційний елемент у вигляді голографічної марки (з достатньо високим рівнем ступеню захисту від підробки).

Відповідно ст. ЦК України №№ 420.1, 1107.1.1), 1107.1.2), 1108.1, 1108.2, 1108.3 - програмне забезпечення, нормативна база та окремі документи розповсюджуються згідно Ліцензійного договору (надалі Ліцензії), яка містить низку умов регламентованих українським законодавством, які повинні бути у складі її тексту та надають Ліцензії чиності відповідно законодавства.

Науково-виробниче об'єднання «Норматив» володіє усіма виключними (повними) майновими авторськими правами на програмне забезпечення та нормативні бази комплексу «Норматив™ PRO». Це підтверджене Авторськими свідоцтвами України. НВП «Норматив» надані всі юридичні можливості на надання будь яких прав на використання своєї продукції у повному обсягу.

ПЕРЕВІРКИ "КОНТРОЛЮЧИХ ОРГАНІВ" ТА СПРОБИ ВИМОГАТИ ГРОШІ

Гроші можна вимагати прямо або завуальовано.

Якщо хтось з чиновників чи перевіряючих, з будь яких особистих або ні особистих побажань, спробує витребувати у Вас необхідність придбання нормативного документа саме у когось "свого конкретного" продавця чи з якоюсь "особливою ознакою, маркою або ще чимось", то Ви маєте знати - то є класичний прояв корупції.

Зараз з корупцією борються усі. Звертайтеся до дуже численних українських антикорупційних органів. Крім того, є сенс звернутися до нас (контакти на сайті). Ми надамо усю необхідну юридичну підтримку та вимагач грошей або послуг буде покараний.

Відповідно до роз'яснень Мін'юста України (лист №7447-0-08-34 від 28.07.2008 р), згідно з законодавством України, ніхто не має права брати на себе будь яке "право єдиного або основного розповсюджувача" текстів або копій нормативних документів, крім офіційно опублікованих у перелічених законодавством друкованих виданнях документів Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України.

Чому саме Норматив™ PRO? Тільки факти ...

     

  • Норматив™ PRO - це єдина саме професійна в Україні система по забезпеченню нормативною документацією з найбільш повною спеціалізованою нормативною базою, що поповнюється щодня та найбільш ефективним і повнофункціональним програмним забезпеченням. Аналогів такого рівня, на сьогодні, немає.
  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, і ще дванадцять Міністерств, Держкомітетів та Держслужб використовують нормативне обслуговування на базі Норматив PRO та рекомендують його для загального впровадження своїми офіційними листами. Фактично, Норматив PRO - це стандарт в нормативному забезпеченні держорганів регулювання.
  • Дев'ять з першої десятки найбільших українських компаній (найбільших за версією журналу Forbes) офіційно, відповідно Договорів, працюють на нормативних базах та програмному забезпеченні Норматив PRO.
  • Органи контролю Міноборони України користуються Норматив PRO та рекомендують офіційними листами його використання.
  • На базі комплексу Норматив PRO офіційно працюють більшість регіональних експертних центрів та регіональних Бюро судових експертиз України. Нормативна база Норматив PRO «de facto» є першоджерелом документів для офіційних висновків українських експертів.
  • Повна ліцензійна чистота. Авторськими свідоцтвами захищено не лише програмне забезпечення, але й нормативні бази Норматив PRO. Крім того, «Норматив», як і «Документ» - наші зареєстровані товарні марки.
  •  

 

Про список користувачів

Відразу слід зазначити: переліку «клієнтів» не буде. Для нас Ви партнери, а не «клієнти». Для реклами, або з іншими корисливими чи альтруїстичними цілями, інформація про наших партнерів не буде викладатися у відкритий доступ.

Перераховувати назви конкретних підприємств, які є нашими партнерами в царині співпраці з нормативного забезпечення, з нашого боку просто не етично. Для переконання потенційних партнерів, досить, що з нами співпрацюють більшість держорганів і всі (практично) провідні підприємства України.

Слід звернути увагу, що як би в Україні був би кращий варіант нормативного забезпечення, до нашої програми та до нашої нормативної бази не були б прив'язані ані держоргани, ані експерти, ані найбільші українські підприємства.

Програмне забезпечення

Можна продовжувати текст до нескінченності, описуючи кожну кнопочку в інтерфейсі або кожне поле в нормативній базі. Буде великий цікавий роман. Але нема нащо.

Інтерфейс не бездоганний, але до цього прагне і в прагненні підійшов досить близько. У програму включені практично всі наявні на ринках функції, причому значно поліпшені, модернізовані і доповнені, хоча, на мою думку, без деяких з них цілком можна було б і обійтися.

Але не дивлячись на розширену функціональність, нам вдалося досягти того, що управління системою в режимі "за замовчуванням" елементарно просто та, водночас, ефективно для будь-якого користувача.

У програмне забезпечення вже включені всі адміністративні оболонки (робота зі своїми власними документами), системи оригінального пошуку (спеціально розроблені науковим колективом алгоритми) і маса інших інновацій.

Взагалі, визначення необхідної функціональності програмного проекту - досить складне завдання. Програмний засіб має мати максимальну кількість можливостей, і при цьому, мати найпростіше неперевантажене управління і залишатися інтуїтивно зрозумілим навіть для непідготовленого користувача. На наш погляд, в Норматив PRO ця задача вирішена досить успішно.

При цьому, досвідчений користувач може додатково користуватися будь-якою функціональністю або тонкими налаштуваннями, якщо, звичайно, розуміє навіщо він це робить.

Нормативна база

Як факт - щоденні надходження документів та зміна (актуалізація) інформації про них в нормативній базі.

Правильне проектування нормативної бази з усією необхідною інформацією і відсутністю «інформаційного шуму», її грамотне наповнення і ведення, а так само своєчасна актуалізація.

Всі матеріали ретельно структуровані и класифіковані. Електронна база принципова не містить "сміття" - непотрібних або випадкових матеріалів, наявність яких тільки заважає роботі з документами.

На кожен документ ведеться картка реквізитів, в якій відбивається повна інформація про документ, включаючи розробника документа, наявність в офіційних переліках документів, заміни, скасування, посилання на супутні або документи, що мають відношення до цього нормативу, коментарі укладачів банку нормативів.

Коментарі вельми важливі, тому що бувають випадки, коли скасовані документи потрапляють в офіційний перелік чинних документів або навпаки. Всі відстежуються за поточними наказами відповідних міністерств і відомств. Інформація про документи, які вже прийняті, але ще не вступили в дію або ще не опубліковані теж є дуже цінною.

Науково-виробниче об’єднання «Норматив» є росповсюджувачем копій офіційних нормативних документів

Науково-виробниче об’єднання «Норматив» має всі законні підстави для розповсюдження копій офіційних нормативних документів, має рекомендації та партнерськи відносини з фактичною більшостю державних міністерств. Партнерами, що є, згідно договорів, або інших документів, користувачами та покупцями наших копій офіційних документів є практично всі найбільші українські корпорації.

Більшість Держустанов та регулюючо-контролюючих органів купляють документи в нас.

Но, найбільша наша цінність, та головне, чим ми можемо пишатися - це наша бездоганна репутація проекту по розповсюдженню нормативних документів. Ніколи не порушили Закони. Ніколи не образили користувача. За весь час розвитку не було жодних судових проблем. Не було жодної рекламації. Не було жодної притензії. Це з початку роботи, з 2000 року.

Законами України № 1704-VI від 05.11.2009 «Про будівельні норми», № 1315-VII від 05.06.2014 «Про стандартизацію», № 3792-XII від 23.12.1993 «Про авторське право і суміжні права» тощо, певним організаціям, зокрема Науково-виробничому об'єднанню «Норматив» (правонаступник Науково-виробничого підприємства «Інтерукраїна-софт») надана законодавча можливість виконувати обов'язки з інформаційного забезпечення користувачів в галузі стандартизації, кодифікації, метрології та оцінки відповідності. Цими законодавчими та підзаконними актами надано право розповсюджувати нормативні документи (ДСТУ, ДБН тощо) та ідентифікувати копію як офіційну відповідно законодавству України (якщо певні ідентифікаційні позначення не заперечують офіційному юридичному тлумаченню терміна в українському законодавстві) .

 

Розрахувати вартість оптимального комплекту нормативної бази

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.