Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Чи може у медичному закладі на підставі п. 7.1.5 Правил будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють підтиском (ДНАОП 0.00- 1.07- 94), затверджених наказом Держнаглядохоронпраці від 18.10.94 p. №104, старша медична сестра бути відповідальною за справний стан і безпечну дію посудин, що працюють під тиском, оскільки цій посадовій особі підпорядкований персонал, робота якого пов'язана з обслуговуванням вищевказаних посудин?

Роз'яснення: Д.Кузічев, головний спеціаліст управління організації державного нагляду в металургії, енергетиці, будівництві та котлонагляду Держгірпромнагляду; Охорона праці №1 2010

Текст документа «Чи може у медичному закладі на підставі п. 7.1.5 Правил будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють підтиском (ДНАОП 0.00- 1.07- 94), затверджених наказом Держнаглядохоронпраці від 18.10.94 p. №104, старша медична сестра бути відповідальною за справний стан і безпечну дію посудин, що працюють під тиском, оскільки цій посадовій особі підпорядкований персонал, робота якого пов'язана з обслуговуванням вищевказаних посудин?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2017 НПО «Норматив». All rights reserved.