Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

На нашому підприємстві згідно з Типовим положенням про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) проводяться навчання та перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб й інших працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою. До проведення лекційних занять залучають спеціалістів служби охорони праці підприємства. Кого можна залучати до проведення лекційних занять з пи¬тань охорони праці у тих випадках, коли навчання працівників здійснюється безпосередньо на підприємстві? Якою є методика розрахунку оплати викладачеві за проведення навчання? Чи існує градація згідно з тарифними розрядами та коефіцієнтами?

Роз'яснення: О. БАЖЕНОВ, директор дер¬жавного підприємства «Головний навчально-методичний центр Національно¬го науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці»; Охорона праці №1 2009

Текст документа «На нашому підприємстві згідно з Типовим положенням про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) проводяться навчання та перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб й інших працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою. До проведення лекційних занять залучають спеціалістів служби охорони праці підприємства. Кого можна залучати до проведення лекційних занять з пи¬тань охорони праці у тих випадках, коли навчання працівників здійснюється безпосередньо на підприємстві? Якою є методика розрахунку оплати викладачеві за проведення навчання? Чи існує градація згідно з тарифними розрядами та коефіцієнтами?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

Copyright © 2006-2018 НПО «Норматив». All rights reserved.