Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Робота у нашому відділенні специфічна, тому відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 01.08.1992 р. № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» один раз на ? 'ять років проводиться атестація наших робочих місць за умовами праці, за результатами якої нам підтверджено ряд пільг. Раніше медперсонал нашого відділення одержував спецхарчування, а зараз профспілковий комітет лікарні відмовляється включати нас до списку осіб, які користуються пільгами на одержання молока за роботу, пов 'язану зі шкідливими умовами праці. Мотивують відмову тим, що ми маємо право на пільгове пенсійне забезпечення за віком, отримуємо 15% надбавку до заробітної плати, а отже ми не маємо права на одержання молока. Чи вірно це?

Роз'яснення: О. ЧЕРНЕТЕНКО, головний спеціаліст Державної експертизи умов праці Міністерства праці та соціальної політики Охорона праці № 9 2006

Текст документа «Робота у нашому відділенні специфічна, тому відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 01.08.1992 р. № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» один раз на ? 'ять років проводиться атестація наших робочих місць за умовами праці, за результатами якої нам підтверджено ряд пільг. Раніше медперсонал нашого відділення одержував спецхарчування, а зараз профспілковий комітет лікарні відмовляється включати нас до списку осіб, які користуються пільгами на одержання молока за роботу, пов 'язану зі шкідливими умовами праці. Мотивують відмову тим, що ми маємо право на пільгове пенсійне забезпечення за віком, отримуємо 15% надбавку до заробітної плати, а отже ми не маємо права на одержання молока. Чи вірно це?» присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.