Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Відповідно до п. 20 Положення про порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 21.08.2001 р. № 1094, роботодавець розсилає акти за вказаними адресами. Під час передачі справ потерпілих до місцевого відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві для призначення страхових виплат працівники відділення вимагають від нашого підприємства, крім переданих раніше оригіналу акта за формою Н-1 та копії акта за формою Н-5, ще один комплект цих же документів. У випадку настання інвалідності внаслідок травми на виробництві від потерпілого при призначенні пенсії по інвалідності у відділенні Пенсійного фонду України також: вимагають оригінал акта за формою Н-1. Чи правомірні дії працівників відділень цих фондів?

Роз'яснення: О. СКРИПНИК, директор департаменту політики державного соціального страхування Міністерства праці та соціальної політики Охорона праці №10 2004

Текст документа «Відповідно до п. 20 Положення про порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 21.08.2001 р. № 1094, роботодавець розсилає акти за вказаними адресами. Під час передачі справ потерпілих до місцевого відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві для призначення страхових виплат працівники відділення вимагають від нашого підприємства, крім переданих раніше оригіналу акта за формою Н-1 та копії акта за формою Н-5, ще один комплект цих же документів. У випадку настання інвалідності внаслідок травми на виробництві від потерпілого при призначенні пенсії по інвалідності у відділенні Пенсійного фонду України також: вимагають оригінал акта за формою Н-1. Чи правомірні дії працівників відділень цих фондів? » присутній у професійній нормативно-правовой бібліотеці:

Норматив™ PRO - охорона праці.

 

Формат тексту документа: Текстовый формат (TXT)

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.