Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00
ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
за 27 березня 2020 р.

Всі надходження до нормативної бази
за 27 березня 2020 р.

Оновлення (синхронизація) НОРМАТИВ™ PRO

Технологічно, сам термін "оновлення" не зовсім точно відображає суть дії щодо актуалізації нормативної бази та програмного забезпечення. Це відноситься практично до всієї лінійки продуктів «НОРМАТИВ™ PRO». Банальні "оновлення" довелося замінити на інтернет синхронізацію нормативної бази користувача з центральною нормативною базою.

 

Довідка: в чому різниця між «оновленням» [нормативної бази] та «синхронізацією»:

 

На ранніх стадіях розвитку нормативної бібліотеки «НОРМАТИВ™ PRO» (тоді ще без регалій, «™» і без багатьох авторських свідоцтв) використовувалося виключно оновлення. Процедура оновлень стандартна для всіх часто використовуваних додатків та полягає в разовій доставці і інтеграції в програму чергового пакета нових даних.

 

Але, з певного тимчасового етапу (кілька років, а може і більше, тому), нормативна база проекту «НОРМАТИВ™ PRO» стала поповнюватися низкою нових нормативних документів не раз в тиждень або раз на місяць, а щодня. Причому, по кілька разів на день. Відповідно, інформація в центральній базі нормативів давно стала оновлюється в режимі реального часу багаторазово за кожен з робочих днів.

 

Технічні порції "оновлень", в їх історично сформованому вигляді, втратили актуальність. Користувачі просто б захлинулися в потоці пакетів оновлень, які йшли б по кілька штук за день. Формувати певне разове оновлення теж стало технічно не раціонально, так, як до моменту його формування, навіть за кілька годин, воно вже може морально застаріти. Крім того, з огляду на людський фактор, не виключено б була поява помилок у вигляді дублювання / пропуску чергового пакета поновлення.

 

У зв'язку з цим, була прийнята інновація, суть якої полягала в тому, що центральна нормативна база міститься в інтернеті, а всі користувачі синхронізують свої нормативні бази з нею. За частотою синхронізації - хоч кілька разів на день, що б мати у себе найбільш актуальну інформацію.

 

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.