Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00
ТЕХНІЧНІ ПОТРЕБИ

Не має особливого сенсу приділяти значну увагу технічним потребам програми до апаратної частини.

Програмне забезпечення Норматив™ PRO не вимагає спеціальних ресурсів комп'ютера та цілком нормально може функціонувати на будь-якому, навіть досить застарілому комп'ютері, який має процесор, оперативну пам'ять та жорсткий диск.

Працює на операційних системах від Windows XP SP3 та до останніх версій.

УВАГА: для повноцінного функціюнування процесу оновлень через інернет необхідний доступ програмного забезпечення до сайту normativ.com.ua з відповідними налаштуваннями Proxy-сервера (за наявністю)

Можливості «Норматив™ PRO»

Повна інформація про кожний документ

Кожен документ має картку реквізитів, в якій відбивається повна інформація про документ, включаючи розробника документа, наявність в офіційних переліках документів,зміни, заміни, скасування, що скасовують документи, документи, які замінені, посилання на супутні або документи, що мають відношення, коментарі укладачів банку нормативів.

До документів також додається розширена довідкова інформація та зміст.

Перехресні посилання

На кожен документ є список документів, на які він посилається. Також наводиться список документів, які посилаються на активний документ.

Коментарі користувача

Користувач може залишати (видаляти та редагувати) свій коментар на будь-який документ. Таким чином завжди зберігається своя службова або уточнювальна інформація про документ.

Класифікації нормативних документів

Програмне забезпечення підтримує більш як дванадцять різних динамічних класифікаторів (каталогів) документів. Наприклад, кожен норматив може бути класифікований за типом документа, по належності до галузі або до розділу галузі, або до різних розділів різних галузей одночасно, класифікований за УКНД тощо.

Вбудована адміністративна частина («Мій документ»)

Функціональністю програмного комплексу «Норматив™ PRO» передбачена можливість введення (редагування і видалення, переміщення/копіювання по розділах каталогу) власних документів. Це дуже зручна опція, оскільки свої документи знаходяться в базі, каталогізовані за класифікаторами і беруть участь в загальному пошуку, та й взагалі, для них доступна вся функціональність системи.

Дуже зручно проводиться переміщення документа в інші теки каталогу. Документ просто перетягується мишкою на потрібну теку.

Пошуковий модуль

Підтримується декілька видів пошуку: "оптимальний пошук" (спеціально розроблений для Норматив™ PRO алгоритм), "сувора відповідність фразі", "наявність одного зі слів запиту", "присутність всіх слів запиту". Практика і дослідження показали, що подібної функціональності більше ніж достатньо, що б знайти будь-яку потрібну інформацію з максимальною зручністю.

Також, для зручності роботи, результати пошуку зберігаються в спеціальному журналі. Ви можете до них повернутися в будь-який момент.

Посилені системи локальних пошуків та фільтрів за списками документів і каталогів

Крім встановлених фільтрів, пошукових запитів і умов, що встановлюються каталогами, є додаткові розширені можливості знайти або відфільтрувати документи в поточному виведенню за умовою списку або в поточному каталозі.

Вибрані документи

Як правило, фахівець безпосередньо працює не з усіма тисячами нормативів, а з якимось певним набором документів. У зв'язку з цим, програмне забезпечення «Норматив™ PRO» містить модуль вибраних документів. Будь-який документ може бути поміщений/прибраний до "Вибрані" і з ним можна працювати окремо від всього списку нормативів або результатів пошукового запиту. "Вибране" має структуру елементарно редагованих призначених для користувача тек, що дає можливість формувати свої списки по різних областях діяльності.

Окремо слід додати, що редагування каталогу Вибраного проводиться простим перетягуванням мишкою теки або документа.

Додаткові фільтри

Підтримується різні види фільтрів: "всі документи", "тільки чинні", "тільки з текстами", "тільки скасовані", "Перелік чинних в будівництві", "реєстр нормативних актів з охорони праці". При встановленні відповідного фільтра робота системи буде проводиться тільки з нормативами, що відповідають умові.

Наявність різних документів (нечинних, без текстів) необхідно для упорядкування банку даних нормативів. Навіть скасовані документи мають попит для судових слухань або для інформації.

Інформація загальна та персональна

Користувач «Норматив™ PRO» має можливість отримувати через програмне забезпечення різні повідомлення як загального, так і персонального призначення.

Підтримка української та російської мови

Окремі настройки не тільки мови оболонки, але і мови каталогів (класифікаторів) документів.

Оновлення ПЗ та бази нормативів

Щодня в нормативну базу додається значна кількість нових документів і змін, змінюється інформація про документи, які вже є в наявності. Передбачена можливість постійної актуалізації програмного забезпечення і нормативної бази через інтернет.

Процес керування інтернет-синхронізацією полягає в натисканні однієї кнопки, і настільки простий, що не вимагає спеціального опису.

Звіти

Підготовлені у вигляді для друку (з безліччю налаштувань) звіти про зміст каталогів, документи, згідно з пошуковими запитами, повна інформація про документ. З можливістю друку або збереження в MS Word форматі.

Дизайн змінюється користувачем

Завдяки новим технічним можливостям, користувач може самостійно вибрати оформлення програми в бажаній колірній гамі.

Сервіс добірок документів

Окремо підібрані документи для виконання будь-яких окремих завдань або практичних дій.

Статистичні журнали

Є можливість збору (і подальшої роботи з нею) різної статистики до журналів. Можна заборонити ведення статистики, якщо Ви вважаєте, що ця дія неприйнятна для роботи.

  • Журнал "Робота з документами": згруповані по датах списки відкритих документів
  • Журнал "Пошукові запити": сортовані по датах списки документів згруповані по пошуковому запиту
  • Журнал "Змінені документи": згруповані по датах зміни списки документів
  • Журнал "Оновлення (синхронізації)": згруповані по датах синхронізації (надходження в Норматив™ PRO) списки документів
Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.