Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Локальна версія «Норматив™ PRO»

   Проектом Норматив™ PRO передбачено три модифікації локальної версії:

  • Локальна версія стандартна
  • Локальна версія на FLASH носії
  • Локальна версія - клієнтська частина комплекту Норматив™ PRO «кліент-серевер»

 

Локальна версія призначена для установки на один комп'ютер користувача. Локальною версією на FLASH носії можна користуватися на будь-якому комп'ютері, але тільки з підключенням до комп'ютера оригінального FLASH носія. Цей варіант не вимагає активації, не прив'язаний до програмних або апаратних засобів комп'ютера користувача.

Як і вся продукція «НОРМАТИВ™ PRO», локальна версія високотехнологічна, містить ряд авторських розробок та інновацій.

Вся лінійка продуктів «НОРМАТИВ™ PRO» сумісна з усіма версіями MS Windows починаючи з Windows XP SP3 і закінчуючи останніми версіями.

У стандартне постачання входить інсталятор, тому інсталяція не вимагає наявності будь-яких спеціальних навичок. Для локальної версії потрібна авторизація, яка проходить напівавтоматично через інтернет і так само не вимагає від користувача якихось додаткових вмінь. В окремих випадках, при відсутності інтернету, можлива авторизація шляхом введення кодів активації вручну.

Локальна версія на FLASH носії не вимагає інсталяції і авторизації. Вона вже розгорнута і технічно авторизована на носії.

Також, через інтернет проводиться оновлення (синхронізація користувальницької нормативної бази з головною нормативною базою). Відповідно, необхідно підключення комп'ютера до інтернету і доступ до нашого сайту.

Норматив™ PRO можна налаштувати на російську або українську мову. Установки стосуються тільки програмної оболонки. Назви документів відбиваються відповідно до оригінальної назви з тексту. Крім того, версія має простий та зручний інтерфейс з можливостями зміни колірної гами і елементів управління.

Локальна версія має зручне ергономічне управління, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з традиційним для «НОРМАТИВ™ PRO» розташуванням блоків відображення інформації та керування програмою.

Окремо слід згадати про пошукові алгоритми, спеціально розроблених для «НОРМАТИВ™ PRO». Алгоритм «оптимального пошуку» дає можливість знайти документи, навіть якщо користувач не знає точного коду або назви та розташувати результати пошукового запиту відповідно за їх релевантістью.

Крім авторських інновацій, «НОРМАТИВ™ PRO» містить практично всі можливості по роботі з документами, які використовуються в світовій практиці на даний момент.

Продукти «НОРМАТИВ™ PRO» захищені п'ятьма авторськими свідоцтвами, включаючи свідоцтва як на саме програмне забезпечення, так і свідоцтва на нормативні бази.

Локальна версія від самого початку має вбудований адміністративний модуль користувача. Це надає додаткову безоплатну можливість працювати з власними документами, використовую всю потужність класифікації та пошуку професійної системи. Більш докладно про можливості розкрито в розділі «Технічні потреби та можливості». Ну, і зрозуміло, все можна спробувати на демонстраційній версії.

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.