Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

 

  • Як правило, ліцензія є частиною Договору з користувачем Норматив™ PRO (відповідно ст. ЦК 1108-2, Ліцензія може бути частиною договору)
  • Згідно ст. ЦК 1108-1, «особа, яка має виключне право дозволяти використання об'єкта права інтелектуальної власності (ліцензіар) може надати іншій особі (ліцензіату) письмове повноваження, яке надає їй право на використання цього об'єкта в певній обмеженій сфері (ліцензія на використання об'єкта права інтелектуальної власності)». Науково-виробниче об'єднання «Норматив» володіє усіма майновими авторськими правами на програмне забезпечення та нормативні бази Норматив PRO
  • Ліцензія може бути змінена. Текст Ліцензії, що міститься безпосередньо у Договорі з користувачем превалює над іншими публікаціями Ліцензії

 

Ліцензія на використання програмного забезпечення та нормативних баз «Норматив™ PRO»

Ліцензія визначає для АБОНЕНТА наступні обмеження щодо користування ПЗ «Норматив™ PRO»:

 

Не дозволяється розміщувати тексти документiв, до яких має доступ користувач, в будь-яких електронних або друкованих виданнях з метою подальшого розповсюдження або комерцiйного використання.

 

Не дозволяється розповсюджувати та передавати третім особам ПЗ «Норматив PRO» повністю або частково, та тексти документiв, до яких має доступ користувач.

 

АБОНЕНТ не може декомпілювати, дизассемблирувати, вивчати код програми іншими засобами, змінювати програмне забезпечення ПЗ «Норматив™ PRO» або несанкціоновано змінювати нормативну базу.

 

Ліцензією дозволяється використання предмету ліцензії тільки на вказаних в Договорі (або за іншою домовленістю з розробником-власником) кількості комп’ютерів (ліцензованих робочих місць).

 

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.