Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00

Впровадження електронної нормативної бази серед суб'єктів підприємництва, підприємств, установ і організацій рекомендовано листом Держгірпромнагляду № 03/3638 від 12.07.06 р

Норматив™ PRO - охорона праці: документообіг Держнагляду

Являє собою найповніше зібрання нормативних документів діючих на Україні і необхідних для функціонування служби охорони праці на підприємстві (НПАОП, ДНАОП, НАПБ, ДСТУ, ГОСТ, ОСТ тощо.).

Основний розділ нормативної бази «Охорона праці» має базову класифікацію за ДК 009-96 відповідно до Державного реєстру нормативних актів з охорони праці (Реєстру НПАОП). Класифікація є саме "базовою", так як сам класифікатор «Норматив™ PRO - охорона праці» є орігінальною розробкою та значно розширений в порівнянні з классіфікцією Реєстру НПАОП.

Окремим підрозділом нормативної бази представлені інструкції з охорони праці (найповніша збірка), форми документів (акти, протоколи, журнали тощо), статті та роз'яснення з охорони праці.

Список документів включає в себе весь спектр документів з охорони праці, документів по галузях промисловості, що мають відношення до процесу охорони праці.

Також, окремим підрозділом, представлений поточний документообіг Мінрегіону України - накази, листи, рішення НТР та колегії.

 

Розділ нормативної бази «Будівництво» складається з підрозділів:

Каталог нормативних документів «Норматив™ PRO - документообіг Держнагляду»

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.