Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00
ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
за 27 березня 2020 р.

Всі надходження до нормативної бази
за 27 березня 2020 р.

Про нормативну базу «Норматив™ PRO»

Нормативна база «Норматив ™ PRO», на даний момент, є найбільш повним в Україні зібранням законодавчих, нормативних, довідкових та інформаційних матеріалів в щільно пов'язаних між собою галузях: будівництво, охорона праці, санітарно-епідеміологічний нагляд, екологічна безпека та нагляд, пожежна безпека, нафтогазова галузь.

Загальна кількість документів становить десятки тисяч матеріалів, мільйони сторінок, причому ця кількість постійно поповнюється. Тільки в безкоштовному доступі на сайті document.ua (також проект НВО Норматив з надання окремих документів поштучно) міститься понад 300 000 нормативних та законодавчих документів.

Професійне адміністрування нормативних матеріалів

Професійна нормативно-правова бібліотека «Норматив™ PRO» - є дійсно засобом для професійної роботи з українськими та міждержавними нормативними документами.

У зв'язку з цим, нормативна база чітко поділена на тематичні розділи, кожен з яких має свою оригінальну авторську каталогізацію, засновану на значно розширених державних і відомчих класифікаторах.

Всі матеріали ретельно структуровані і класифіковані. Електронна база принципово не містить "сміття" - непотрібних або некорисних матеріалів, наявність яких тільки заважає роботі з документами.

Нормативні документи

На кожен документ ведеться картка реквізитів, в якій відбивається повна інформація про документ, включаючи розробника документа, наявність в офіційних переліках документів, зміни, заміни, скасування, посилання на супутні або що мають відношення документи, коментарі укладачів банку нормативів.

Коментарі вельми важливі, тому що бувають випадки, коли скасовані документи потрапляють в офіційні списки чинних або навпаки. Бувають випадки подвійної дії документів (законодавчо не визначений факт скасування), факти, коли давно чинні документи ще взагалі не видані тощо.

Розробники і підтримка

Створенням і обслуговуванням електронної нормативної бази «Норматив™ PRO» займається колектив висококваліфікованих фахівців Науково-виробничого об'єднання «Норматив» (до реорганізації - Науково виробниче підприємство «Інтерукраїна-софт»).

На перших етапах створення нормативної бази з охорони праці залучалося участь Київського експертно-технічного центру (Договір №001-Г від 28.03.2001 р). При необхідності, для більш правильного упорядкування інформації, залучаються провідні галузеві фахівці як з державних органів, так і з найбільших галузевих компаній.

Ліцензійна чистота

«База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації у сфері будівництва» є офіційно зареєстрованим об'єктом авторського права (Свідоцтво №19339).

Авторські майнові права належать Науково-виробничому об'єднанню «Норматив».

Партнери

Унаслідок укомплектованості та актуальності, електронною нормативною базою, яку містить «Норматив™ PRO», користуються державні контролюючі органи, експертно-технічні організації та експертно-судові бюро.

Фактично Норматив PRO є стандартом забезпечення держорганів та українських експертів нормативною документацією.

Також, практично всі провідні підприємства, від Метінвесту, Південмашу та атомних станцій - до приватних підприємців, є користувачами електронної нормативної бази в тих чи інших обсягах.

Рекомендації державних органів

Використання Професійної нормативно-правової бібліотеки «Норматив™ PRO» рекомендовано листами дванадцяти Міністерств, Держкомітетів і Держслужб України.

 

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.