Оплата та поставка | Питання-відповідь | Техпідтримка | Контакти
(044) 537-1589   537-1579
робота офіса з 10:00 до 17:00
КОНТАКТИ

Тел: (044) 537-1589, 537-1579

Тел: (044) 537-1579 - Технічна підтримка

E-mail: info@normativ.com.ua

Центральний офіс: м. Киів, провулок Іпсілантієвський (до перейменування - вул. Аістова), буд. 3, офіс № 65 (м. Арсенальна ~ 100 метрів)

Часи роботи: з 10-00 до 17-00 (робочі дні)

МАПА ПРОЇЗДУ

Про проект «Норматив™ PRO»

Програмне забезпечення «Норматив™ PRO», на базі якого функціонує професійна нормативно-правова бібліотека, є сучасним високо технологічним продуктом, в якому впроваджені новітні технології в області програмування, ергономіки, психології праці та інших царин.

При створенні «Норматив™ PRO» були уважно проаналізовані практично всі прикладні інформаційно-пошукові програми подібного спрямування, що використовуються в Україні та європейских державах. Опрацьовано найбільш значущі світові аналоги юридичного або нормативно-правового програмного забезпечення.

Таким чином «Норматив™ PRO» має всю необхідну для професійної нормативно-правової електронної бібліотеки функціональність. Нічого зайвого, або того що відвертає увагу. Саме необхідну функціональність для повноцінної роботи з нормативними документами.

Але, при таких широких можливостях, для «Норматив™ PRO» вдалося створити дійсно дружній інтерфейс та ергономічний дизайн. Будь-який користувач, маючи мінімальні навички роботи з комп'ютером, на інтуїтивному рівні розбереться з роботою програми в саме мінімальний час. Самі тексти документів відкриваються в звичних користувачеві програмах - Acrobat Reader, MS Word тощо.

Дизайн «Норматив™ PRO» спеціально розрахований таким чином, що б максимально знизити стомлюваність та зробити роботу з програмою зручною і приємною. Це досягається спеціальними розрахунками по мінімізації рухів користувача і підбором колірної гами, що знижує стомлюваність.

«Норматив™ PRO» є офіційно зареєстрованим об'єктом авторського права (свідоцтво №19338). Авторські майнові права належать фірмі розробникові - Науково-виробничому об'єднанню «Норматив» (до реорганізації - Науково виробниче підприємство «Інтерукраїна-софт», авторські права передані).

Фірма розробник «Норматив™ PRO» давно і серйозно працює на ринку нормативно-правової документації та давно і успішно співпрацює з органами державного нагляду.

Проект працює з 2004 року, що навіть можна простежити у відомих інтернет-архівах вивчивши інформацію про наші сайти, наприклад, document.org.ua. У відповідність з постановами Кабінету міністрів України, ми розробили та впровадили ряд державних проектів по створенню і обслуговуванню електронних баз даних. Деякі з них: «Дозвільна діяльність (реєстр дозволів - Державний департамент промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду МНС України)», «Український реєстр об'єктів підвищеної небезпеки».

Окремо слід відзначити, що «Норматив™ PRO» має повноцінну інформаційно-технічну підтримку як через форму на сайті, так і за телефонами гарячої лінії служби.

Copyright © 2006-2019 НПО «Норматив». All rights reserved.